Upravit stránku

Stihl je přední německý výrobce motorových pil, elektrických ručních zařízení a další zahradní techniky. Více než 90 let zkušeností a nadšení pro technické detaily dělá ze značky Stihl opravdového odborníka. V nabídce této značky najdete také křovinořezy, sekačky na trávu nebo zahradní traktory.

Motorová pila Stihl

Na řetězové pily je Stihl expertem

V nabídce motorových pil Stihl najdete modely vhodné pro každý specifický druh práce. Důkazem, že se Stihl považuje za experta, doprovází fakt, že jako jediný výrobce ke svým pilám vyrábí vlastní pilové řetězy a vodicí lišty. V každé motorové pile této značky se tak odráží technická zkušenost, německá preciznost a nadšení pro detail. To vše proto, abyste se mohli na svou pilu naprosto spolehnout.

Akumulátorové systémy Stihl

Značka Stihl je také expertem na menší nářadí poháněné malým akumulátorem. Tento systém je kompaktní a snadno ovladatelný. Malé akumulátory vás překvapí svojí výkonností a dlouhou výdrží a nabíjejí se prostřednictvím klasické zásuvky. Akumulátorové nářadí je tak ideálním vybavením pro péči o zahradu nebo pozemek.

Akumulátorové systémy Stihl
Foukače Stihl

Profesionální úklid Stihl

Po každé práci vám kromě dobrého pocitu zbude také spoustu nepořádku. Proto má výrobce Stihl několik es v rukávu. Těmi jsou profesionální foukače, zametače a vysavače. Poradí si s napadaným listím, pilinami nebo posečenou trávou. Na odolnou špínu pak poslouží vysokotlaké myčky. Vaše příjezdová cesta, dvorek nebo terasa budou s těmito pomocníky bez poskvrny.

Značka Stihl v naší nabídce

Jestliže vás zaujal sortiment této značky, přijďte k nám na prodejnu. Veškeré nářadí si zde můžete pěkně zblízka prohlédnout a osahat. Máte dotazy nebo váháte s nákupem? Odborné poradenství je u nás samozřejmost.

Zastavte se u nás v kamenné prodejně, rádi vás uvidíme.

Kamenná prodejna